Portál Práce

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Popis pozice

Náplň práce:obsluha vytlačovací linky pro výrobu profilů.
Požadujeme:vzdělání SO technického směru, optimálně vyučení v oboru plastikář; znalost práce na vytlačovacích strojích – zajetí a seřízení stroje na požadovaný tvar profilu; znalost měření dle rozměr. tabulek; znalost výroby vytlačovaných profilů NP, ND, koextrudovaných profilů výhodou; spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, technické myšlení, manuálnízručnost,flexibilita.
Nabízíme:zázemí silné výrobní společnosti; výhody sociálního programu Fatra, a.s. (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, zvýšené příplatky nad úrovní zákoníku práce, benefity) a zaměstnaneckého programu koncernu Agrofert;místo výkonu práce Napajedla;
práce ve třísměnném režimu.

Střední bez maturity

Lokalita

  • Napajedla

Kontaktní údaje

Blanka Hrabinová
+420 577 502 225

Obor

Strojírenství

Plat

15000 - 17000 Kč