Portál Práce

Ostatní specialisté v oblasti zemědělství

Popis pozice

Místo výkonu práce: Ve Smečkách 33,110 00 Praha 1
Způsobo prvního kontaktu: e-mailem - kariera(at)szif.cz
Kontaktní osoba: paní Mgr. Aneta Heverlová
Upřesňující informace:
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (se zaměřením na právo)
Popis práce:
- právník/metodik vytváří stanoviska v oblasti Společné zemědělské politiky
- zpracovává připomínky k právním předpisům vztahujících se k činnosti SZIF a podílí se nakoordinační činnosti v oblasti tvorby podkladů pro ředitele SZIF, podkladů na PV MZe, podkladů pro DR a podkladů určených na PV SZIF
Nabízíme:
- služební poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovnídoba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilita zaměstnání
- služební vozidlo a mobilní telefon

Vysokoškolské vzdělání

Lokalita

  • Praha

Kontaktní údaje

Aneta Heverlová

Obor

Věda a výzkum
Zemědělství, lesnictví a ekologie

Plat

26110 - 0 Kč