Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Popis pozice

Místo výkonu: Václavské náměstí 846/1,110 00 Praha 1-Nové Město
Kontakt: Belenková Julia, tel.: 608 921 766, e-mail: hr.xmaru(at)gmail.com (PO-PÁ: 8-16.30), e-mail: hr.xmaru(at)gmail.com, UoZ s doporučenkami volat pí. Belenkové,domluví se čas a datum setkání na adrese Havlíčkova 1682/15,110 00 Praha 1-Nové Město

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 roku od data nástupu

Společnost provozující moderní hostely na Praze 1 hledá do našeho pracovního týmu pokojskou/uklízečku na dlouhodobou brigádu DPP.

Náplň práce:
především úklid pokojů, sociálních zařízení a společných prostor
výměna lůžkovin, stlaní postelí (PATROVÝCH)

Požadujeme:
ochotu pracovat i o víkendu či státních svátcích
odpovědný a aktivní přístup k práci
dobrou fyzickou kondici
bezúhonnost

Nabízíme:
stabilní práci v příjemném pracovním kolektivu
dlouhodobou brigádu (DPP)
pracovní doba přibližně 8:00-16:30
zajímavou práci mezi lidmi z celého světa
plat 90Kč/h
místo výkonu práce Praha 1
nástup ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky neváhejte nám zaslat Váš životopis.
Více informací o našich poskytovaných službách naleznete na webových stránkách www.hostelananas.com, www.hostelmango.com

Kontakt: Belenková Julia, tel.: 608921766,775112685 (PO-PÁ: 8-16.30), e-mail: hr.xmaru(at)gmail.com

Základní vzdělání

Lokalita

  • Praha

Kontaktní údaje

Julia Belenková
+420 608 921 766

Obor

Cestovní ruch, gastronomie
Strojírenství
Služby

Plat

90 - 0 Kč