Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Popis pozice

Místo výkonu práce: Ostrava Hrabová

Kontakt: telefonicky 8-14 hod, emailem

Bližší informace k výběrovému řízení na: https://www.zshrabova.cz/nabidka-zamestnani-2/

Podání nabídky
Nabídka bude podána v českém jazyce, poštou nebo elektronicky na adresu (obálku označte "Výběrové řízení - ekonom - neotevírat")

Základní škola
Paskovská 46
720 00 Ostrava - Hrabová
e-mail: radek.pollo(at)zshrabova.cz
termín podání nabídky: 21.11.2016

Kvalifikační kritéria:
Minimálně úplné středoškolské vzdělání ekonomické, ukončené maturitní zkouškou.
Praxe v účetnictví minimálně 3 roky (praxe ve školství a v příspěvkových organizacích
výhodou).

Požadavky
- znalost podvojného účetnictví - nejlépe příspěvková organizace
- znalost zákonných norem týkajících se příspěvkových organizací (zákon o účetnictví včetně příslušných prováděcích předpisů, zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů)
- znalost daňové problematiky
- znalost a orientace v oblasti personální agendy
- výborná znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel, Outlook,…
- výhodou je znalost účetního programu Gordic
- morální a právní bezúhonnost
- spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat a maximální samostatnostPráce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - mzdové účetnictví
Ekonomika - personalista

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Ostrava

Kontaktní údaje

Radek Pollo
+420 599 507 122

Obor

Administrativa
Ekonomika, účetnictví, daně

Plat

15120 - 22750 Kč