Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

Popis pozice

Kontakt: POUZE e-mailem: krizka(at)oknamacek.cz
Pracovní doba: 7.00-15.30 hod
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, ŘP skupiny B, logické a technické myšlení, manuální zručnost, bezúhonnost (výpis z rejstříků trestů), komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav.
Náplň práce: Servisní a reklamační zásahy - servis plastových a dřevěných oken a dveří, interiérových dveří a garážových vrat, opravy, výměny komponentů na dané výrobky. Jednání se zákazníky. Praxe podmínkou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti, firemní auto k dispozici, mzda až do výše 30 000,-Kč.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: krizka(at)oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište REKLAMAČNÍ TECHNIK - KARLOVY VARY.

Střední bez maturity

Lokalita

  • Karlovy Vary

Kontaktní údaje

Jana Strušková
+420 725 217 696

Obor

Stavebnictví, architektura, reality

Plat

15000 - 30000 Kč